Publications Office of the EU
Ranska-Champigny-sur-Marne: Rivi- ja kerrostalojen rakennustyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Champigny-sur-Marne: Rivi- ja kerrostalojen rakennustyöt

  • Julkaistu
    18/09/2023
  • Määräaika
    31/10/2023
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
SCIC HLM IDF HABITAT
Suorituspaikka
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Ostajan sijainti
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45211340 Rivi- ja kerrostalojen rakennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

En dérogation à l'article 32 de l'Ordonnance n° 2015-899 du 23 juillet 2015 relative aux marchés publics, la consultation n'est pas allotie .
L'offre présentée par le candidat devra porter sur l'ensemble des prestations objet du marché.
Réhabilitation thermique multi site en milieu occupé PATAY- SAND- TALAMONI

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: SCIC HLM IDF HABITAT
Kansallinen rekisterinumero: 78567814500067
Postiosoite: http://www.idfhabitat.fr/
Paikkakunta: Champigny-Sur-Marne
NUTS-koodi: FR107
Postinumero: 94500
Maa: FRA
Pääosoite: http://www.idfhabitat.fr/
Sähköisesti:
http://scichlm-idfhabitat.e-marchespublics.com
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.