Publications Office of the EU
Puola-Kodeń: Lämmön tuottamiseen tarkoitetut aurinkokeräimet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Kodeń: Lämmön tuottamiseen tarkoitetut aurinkokeräimet

  • Julkaistu
    05/07/2017
  • Määräaika
    22/08/2017
  • Peruttu
    12/10/2017
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Gmina Kodeń
Suorituspaikka
NUTS code: PL81 Lubelskie
Ostajan sijainti
NUTS code: PL81 Lubelskie
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
09331100 Lämmön tuottamiseen tarkoitetut aurinkokeräimet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,616,619.44 PLN
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
4
Tarjouspyynnön viitenumero
ZP.272.3.2017
Kuvaus

1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa i montaż instalacji solarnych, kotłów na biomasę oraz pomp ciepła na terenie Gminy Kodeń”, która jest realizowana w ramach projektu „Ekologiczne inwestycje w Gminie Kodeń”.
2. Zamawiający zgodnie z art. 36aa ust. 1 ustawy dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 4 części, jak poniżej:
1) część 1 zamówienia – „Dostawa i montaż instalacji kolektorów słonecznych w budynkach mieszkalnych na terenie Gminy Kodeń”,
2) część 2 zamówienia – „Dostawa i montaż kotłów na biomasę w budynkach prywatnych na terenie Gminy Kodeń”,
3) część 3 zamówienia – „Dostawa i montaż kotłów na biomasę w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Kodeń”,
4) część 4 zamówienia – „Dostawa i montaż pomp ciepła do c.w.u. na terenie Gminy Kodeń”.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Gmina Kodeń
Postiosoite: ul. 1 Maja 20
Paikkakunta: Kodeń
NUTS-koodi: PL81
Postinumero: 21-509
Maa: POL
Yhteyshenkilö: Mariusz Tur
Pääosoite: https://www.ugkoden.bip.lubelskie.pl
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.