Publications Office of the EU
Tšekki-Děčín: Sähkö - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšekki-Děčín: Sähkö

  • Sopimus tehty
    14/11/2022
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Statutární město Děčín
Suorituspaikka
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Ostajan sijainti
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
09310000 Sähkö
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
25,306,307.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
25,306,307.00 CZK
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky
elektřiny v napěťové hladině vysokého napětí.
Termín dodávky: 1. 1. 2023 až 31. 12. 2023

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
CPV-koodi
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
25,306,307.00
Sopimuksen lopullinen arvo
25,306,307.00 CZK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: CENTROPOL ENERGY, a.s.
Postiosoite: Vaníčkova 1594/1
Paikkakunta: Ústí nad Labem
Postinumero: 40001
Maa: CZE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.