Publications Office of the EU
Espanja-Madrid: Vesisäiliöiden puhdistuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Madrid: Vesisäiliöiden puhdistuspalvelut

  • Julkaistu
    06/02/2014
  • Määräaika
    24/02/2014
  • Sopimus tehty
    29/05/2014
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90913200 Vesisäiliöiden puhdistuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
6,950,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
5,720,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Licitación 6011400016
Kuvaus

Contratación de un servicio de limpieza de los depósitos de la red y cochera de Puerta de Arganda.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
6,950,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
5,720,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Cobra Instalaciones y Servicios, S.A.
Postiosoite: c/ Cardenal Marcelo Spínola, 10
Paikkakunta: Madrid
Postinumero: 28016
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.