Publications Office of the EU
Ranska-Metz: Polttoaineet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Metz: Polttoaineet

  • Julkaistu
    04/08/2020
  • Määräaika
    18/09/2020
  • Tarjousten avaaminen
    18/09/2020
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
GCS blanchisserie de Lorraine Nord
Suorituspaikka
NUTS code: FRF33 Moselle
Ostajan sijainti
NUTS code: FRF33 Moselle
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
09100000 Polttoaineet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
247,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
2020_2
Kuvaus

Porte sur la fourniture et la distribution de combustible en qualité et quantité convenable pour assurer le fonctionnement optimal des installations thermiques (Prestation P1), la conduite, la surveillance, le dépannage et l'entretien courant (Prestation P2), ainsi que le gros entretiens et le renouvellement des matériels (Prestation P3).

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: GCS blanchisserie de Lorraine Nord
Kansallinen rekisterinumero: 265 703 454 00016
Postiosoite: 14 rue des Potiers d'Étains
Paikkakunta: Metz
NUTS-koodi: FRF33
Postinumero: 57070
Maa: FRA
Pääosoite: http://www.blanchisserie-lorraine-nord.fr
Sähköisesti:
https://plateforme.achat-hopital.com/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=5484&orgAcronyme=57SME01
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
18/09/2020 12:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
247,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.