Publications Office of the EU
Alankomaat-Roermond: Yleisvastuuvakuutuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Alankomaat-Roermond: Yleisvastuuvakuutuspalvelut

  • Julkaistu
    02/11/2013
  • Määräaika
    16/12/2013
  • Tarjousten avaaminen
    16/12/2013
  • Sopimus tehty
    27/12/2013
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Collectief Leudal, Nederweert, Roermond en Weert (LNRW)
Suorituspaikka
NUTS code: NL422 Midden-Limburg
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
66516400 Yleisvastuuvakuutuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
257,790.00 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
4
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Aansprakelijkheidsverzekering voor de gemeenten Leudal, Nederweert, Roermond en Weert.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Raetsheren van Orden Consulting BV
Postiosoite: Postbus 1015
Paikkakunta: Alkmaar
Postinumero: 1813 KN
Maa: NLD
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for one or more lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
16/12/2013 14:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.