Publications Office of the EU
Saksa-Ravensburg: Rakennustyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Ravensburg: Rakennustyöt

  • Julkaistu
    12/04/2022
  • Määräaika
    10/05/2022
  • Tarjousten avaaminen
    10/05/2022
  • Sopimus tehty
    09/06/2022
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Vermögen und Bau Baden-Württemberg Amt Ravensburg
Suorituspaikka
NUTS code: DE148 Ravensburg
Ostajan sijainti
NUTS code: DE148 Ravensburg
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45000000 Rakennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
50,385.26 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
22-71115
Kuvaus

Brandmeldeanlage

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://vergabe.landbw.de/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
10/05/2022 11:30
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
50,385.26 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: elektro stotz GmbH + Co KG
Postiosoite: Schmalegger Straße 21
Paikkakunta: Ravensburg
Postinumero: 88213
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.