Publications Office of the EU
Portugali-Lissabon: Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugali-Lissabon: Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet

  • Julkaistu
    23/09/2022
  • Määräaika
    24/10/2022
  • Tarjousten avaaminen
    17/10/2023
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Instituto Português de Oncologia de Lisboa Francisco Gentil, E. P. E.
Suorituspaikka
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Ostajan sijainti
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
240,320.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
PI/27/2023 - Instrumentos e Cargas articuladas
Kuvaus

PI/27/2023 - Instrumentos e Cargas articuladas

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Instituto Português de Oncologia de Lisboa Francisco Gentil, E. P. E.
Kansallinen rekisterinumero: 506361616
Postiosoite: Rua Prof. Lima Basto
Paikkakunta: Lisboa
NUTS-koodi: PT170
Postinumero: 1099-023
Maa: PRT
Pääosoite: https://www.ipolisboa.min-saude.pt
Sähköisesti:
https://community.vortal.biz
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
17/10/2023 18:00
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
240,320.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.