Publications Office of the EU
Puola-Lublin: Asbestinpoistopalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Lublin: Asbestinpoistopalvelut

  • Julkaistu
    10/12/2019
  • Määräaika
    13/01/2020
  • Tarjousten avaaminen
    13/01/2020
  • Sopimus tehty
    14/04/2020
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie
Suorituspaikka
NUTS code: PL81 Lubelskie
Ostajan sijainti
NUTS code: PL81 Lubelskie
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90650000 Asbestinpoistopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
5,882,300.00 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
5,627,000.88 PLN
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
OP-IV.272.110.2019.ŁB
Kuvaus

Przedmiotem zamówienia jest usuwanie wyrobów oraz odpadów zawierających azbest z nieruchomości należących (użytkowanych) do osób fizycznych na terenie województwa lubelskiego w latach 2020–2021

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie
Postiosoite: ul. Artura Grottgera 4
Paikkakunta: Lublin
NUTS-koodi: PL81
Postinumero: 20-029
Maa: POL
Pääosoite: www.lubelskie.pl
Sähköisesti:
https://lubelskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
13/01/2020 12:30
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.