Publications Office of the EU
Liettua-Kelmė: Rakennustyön valvonta - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Liettua-Kelmė: Rakennustyön valvonta

  • Sopimus tehty
    13/08/2020
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Kelmės rajono savivaldybės administracija
Suorituspaikka
NUTS code: LT026 Šiaulių apskritis
Ostajan sijainti
NUTS code: LT026 Šiaulių apskritis
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71247000 Rakennustyön valvonta
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,000.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Projektų „Pėsčiųjų tako Vytauto Didžiojo g., Kelmės m., tiesimas“ ir „Tako įrengimas valstybinės reikšmės rajoninio kelio Nr. 2107 Kelmė–Mickiai ruože nuo 0,663 iki 0,906 km ir nuo 1,062 iki 1,066, kuriam Kelmės mieste suteiktas Vytauto Didžiojo gatvės pavadinimas“ projekto vykdymo priežiūros paslaugos.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
2,000.00
Sopimuksen lopullinen arvo
2,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: UAB „Šiaulių hidroprojektas“
Postiosoite:
Paikkakunta: Šiauliai
Postinumero:
Maa: LTU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.