Publications Office of the EU
transporte aéreo para trasplantes de órganos humanos en el departamento de salud Valencia-La Fe - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

transporte aéreo para trasplantes de órganos humanos en el departamento de salud Valencia-La Fe

  • Julkaistu
    26/09/2025
  • Määräaika
    27/10/2025
  • Tarjousten avaaminen
    28/10/2025
  • Sopimus tehty
    31/03/2026
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Departamento de Salud La Fe. Dirección Económica-Gerencia
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ES523 Valencia / València
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
60420000 Tilauslentoliikennepalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
6,446,880.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
1193/2025
Kuvaus

transporte aéreo para trasplantes de órganos humanos en el departamento de salud Valencia-La Fe, la realización de todos los procedimientos operativos y la adscripción de los medios materiales y humanos necesarios para el cumplimiento de los requisitos mínimos descritos en este pliego, que garanticen el transporte del personal sanitario que da soporte al trasplante de órganos

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=pT307sGNkcusNfRW6APEDw%3D%3D
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=pT307sGNkcusNfRW6APEDw%3D%3D
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
28/10/2025 12:00
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: antiguedad de la flota.
Painotus (prosentteina, tarkka) : 4
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Mantenimiento de la aeronave:.
Painotus (prosentteina, tarkka) : 4
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: PRECIO.
Painotus (prosentteina, tarkka) : 48
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Proximidad de las aeronaves a la base de Valencia.
Painotus (prosentteina, tarkka) : 4
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Organización del servicio, con metodología, planificación y Prestaciones de las aeronaves.
Painotus (prosentteina, tarkka) : 40
Arvioitu arvo
6,446,880.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: ATLANTIC AIR SOLUTIONS SL
Postiosoite:
Paikkakunta: A CORUÑA
Postinumero: 15003
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.