Publications Office of the EU
Prestations de transport de personnes pour les besoins de la Ville de Vaulx-en-Velin - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Prestations de transport de personnes pour les besoins de la Ville de Vaulx-en-Velin

  • Julkaistu
    06/05/2026
  • Määräaika
    08/06/2026
  • Tarjousten avaaminen
    08/06/2026
  • Sopimus tehty
    27/07/2026
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Ville de Vaulx en Velin
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: FRK26 Rhône
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
60130000 Matkustajien erikoismaantiekuljetukset
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
720,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,180,000.00 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
202625
Kuvaus

L'accord-cadre a pour objet d'assurer le transport du public et des agents dans le cadre d'activités organisées par la Ville de Vaulx-en-Velin

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1809158
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1809158
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
08/06/2026 14:00
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.