-
Julkaistu25/06/2011
-
Määräaika02/08/2011
-
Tarjousten avaaminen02/08/2011
-
Sopimus tehty27/09/2011
-
Tänään02/09/2026
Näytönluku
PL-Włocławek: Luotonantopalvelut
Zamówienie obejmuje udzielenie i obsługę kredytu długoterminowego złotowego:
1. Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotowego na finansowanie planowanego w 2011r. deficytu budżetu Miasta Włocławek.
2. Okres kredytowania 9 lat.
3. Kwota kredytu – do 48 254 382,00 PLN.
4. Karencja w spłacie kapitału - do 29.11.2013 r.
5. Spłata odsetek miesięczna.
6. Stawka bazowa kredytu - WIBOR 1M; oprocentowanie kredytu równa się WIBOR 1M + m (marża banku).
7. Termin postawienia do dyspozycji środków finansowych:
— I transza – 30.10.2011 r. – 20 000 000,00 PLN,
— II transza – 30.11.2011 r. – 10 000 000,00 PLN,
— III transza – 31.12.2011 r. – 18 254 382,00 PLN.
8. Ustala się następujące terminy spłaty kredytu:
— do 30.11 każdego roku – – w następujących ratach:
— 2013 r.- 5 000 000,00 PLN,
— 2014 r.- 5 000 000,00 PLN,
— 2015 r. - 5 000 000,00 PLN,
— 2016 r. - 5 000 000,00 PLN,
— 2017 r. - 7 063 595,00 PLN,
— 2018 r. - 7 063 595,00 PLN,
— 2019 r. - 7 063 595,00 PLN,
— 2020 r. - 7 063 597,00 PLN.
Z możliwością negocjacji w okresie umowy kredytowej warunków w zakresie terminów i kwot spłat kredytu.
9. Odsetki będą naliczane od faktycznie wykorzystanych środków. Środki nie wykorzystane powinny być dostępne i zaliczone do transzy kolejnej, bez pobierania opłaty za niewykorzystane środki. Postawienie środków do dyspozycji Zamawiającego nie będzie stanowiło podstawy do naliczania odsetek.
10. Zabezpieczenie kredytu - weksel własny in blanco.
Postiosoite: ul. Okrzei 64
Paikkakunta: Włocławek
Postinumero: 87-800
Maa: POL
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.