Publications Office of the EU
Saksa-Außernzell: Jätteisiin liittyvät palvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Außernzell: Jätteisiin liittyvät palvelut

  • Julkaistu
    14/05/2016
  • Määräaika
    23/06/2016
  • Tarjousten avaaminen
    23/06/2016
  • Sopimus tehty
    01/08/2016
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Abfallwirtschaftsgesellschaft Donau-Wald mbH (AWG Donau-Wald mbH)
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DE224 Deggendorf
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90500000 Jätteisiin liittyvät palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
0.02 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Die Gesamtleistung wird in 2 Losen vergeben:
Los 1: Übernahme und Verwertung von Altpapier aus dem Landkreis Passau, der Stadt Passau und dem Landkreis Freyung-Grafenau;
Los 2: Übernahme und Verwertung von Altpapier aus den Landkreisen Deggendorf und Regen.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Abfallwirtschaftsgesellschaft Donau-Wald mbH
Postiosoite: Gerhard-Neumüller-Weg 1
Paikkakunta: Außernzell
NUTS-koodi: DE224
Postinumero: 94532
Maa: DEU
Yhteyshenkilö: Herr Achatz
Pääosoite: www.awg.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
23/06/2016 11:30
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.