Publications Office of the EU
Espanja-Santiago de Compostela: Atk-laitteet ja -tarvikkeet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Espanja-Santiago de Compostela: Atk-laitteet ja -tarvikkeet

  • Julkaistu
    29/09/2017
  • Määräaika
    03/11/2017
  • Tarjousten avaaminen
    10/11/2017
  • Sopimus tehty
    28/03/2018
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Consellería del Mar de la Xunta de Galicia
Suorituspaikka
NUTS code: ES111 A Coruña
Ostajan sijainti
NUTS code: ES11 Galicia
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
375,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
363,000.00 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
4
Tarjouspyynnön viitenumero
13/2017
Kuvaus

Adquisición y puesta en funcionamiento de equipos y programas informáticos para actualización de simuladores de las Escuelas Oficiales Náutico Pesqueras de Ferrol y Ribeira, 4 lotes.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Oficina del Registro General e Información a la Ciudadanía de la Xunta de Galicia
Postiosoite: edificio Administrativo San Caetano, s/n
Paikkakunta: Santiago de Compostela, A Coruña
NUTS-koodi: ES111
Postinumero: 15781
Maa: ESP
Pääosoite: www.contratosdegalicia.gal
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
10/11/2017 12:00
Suorituspaikka
CPV-koodi

30200000 - Atk-laitteet ja -tarvikkeet

34000000 - Kuljetusvälineet ja kuljetuksessa käytettävät aputuotteet

34100000 - Moottoriajoneuvot

34150000 - Simulaattorit

Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.