Publications Office of the EU
Saksa-Bayreuth: Moottoritien rakennustyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Saksa-Bayreuth: Moottoritien rakennustyöt

  • Julkaistu
    01/10/2019
  • Määräaika
    31/10/2019
  • Tarjousten avaaminen
    31/10/2019
  • Sopimus tehty
    28/11/2019
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Autobahndirektion Nordbayern Dienststelle Bayreuth
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DE242 Bayreuth, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45233110 Moottoritien rakennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,539,803.20 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
B-19-074
Kuvaus

Rahmenvereinbarung für Reparaturarbeiten an Fahrzeugrückhaltesystemen und Leiteinrichtungen entlang der BAB-Betriebsstrecken.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://my.vergabe.bayern.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
31/10/2019 10:00
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
4,539,803.20 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: VTO Verkehrstechnik GmbH
Postiosoite: Talstr. 46a
Paikkakunta: Olbernhau
Postinumero: 09526
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.