Publications Office of the EU
Liettua-Kaunas: Teiden kunnossapitolaitteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Liettua-Kaunas: Teiden kunnossapitolaitteet

  • Julkaistu
    08/10/2021
  • Määräaika
    12/11/2021
  • Sopimus tehty
    19/01/2022
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Uždaroji akcinė bendrovė "Kauno švara"
Suorituspaikka
NUTS code: LT Lietuva
Ostajan sijainti
NUTS code: LT Lietuva
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34921000 Teiden kunnossapitolaitteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
89,400.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Druskos tirpalo purkštuvų pirkimas (2 vnt.)

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Uždaroji akcinė bendrovė "Kauno švara"
Kansallinen rekisterinumero: 132616649
Postiosoite: Statybininkų g. 3
Paikkakunta: Kaunas
NUTS-koodi: LT
Postinumero: 50124
Maa: LTU
Yhteyshenkilö: Greta Stirbytė
Pääosoite: http://www.svara.lt
Sähköisesti:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=600751&B=PPO
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
89,400.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: UAB "Alwark"
Postiosoite:
Paikkakunta: Vilnius
Postinumero: 02244
Maa: LTU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.