Publications Office of the EU
Itävalta-Tulln: Tiemerkintöjen maalaustyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itävalta-Tulln: Tiemerkintöjen maalaustyöt

  • Sopimus tehty
    06/05/2014
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45233221 Tiemerkintöjen maalaustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,961,371.84
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,443,474.51 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
BOM 2014-2015 STBA2 VI003
Kuvaus

Durchführung von Bodenmarkierungsarbeiten für die Jahre 2014-2015 mit der Option der Verlängerung von 2 x 1 Jahr.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
2,961,371.84
Sopimuksen lopullinen arvo
2,443,474.51 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: BG SWARCO-HEOSCONT GmbH/Ing. O. Richter & CO GmbH
Postiosoite: Münchendorfer Straße 33
Paikkakunta: Guntramsdorf
Postinumero: 2353
Maa: AUT
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.