Publications Office of the EU
Espanja-Gerona: Bitumi - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Espanja-Gerona: Bitumi

  • Julkaistu
    05/01/2018
  • Määräaika
    12/02/2018
  • Sopimus tehty
    10/05/2018
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Diputació de Girona
Suorituspaikka
NUTS code: ES512 Girona
Ostajan sijainti
NUTS code: ES512 Girona
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
44113610 Bitumi
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
649,600.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
324,800.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2017/7512
Kuvaus

Compra de betún para las brigadas de conservación de las carreteras de la Diputación de Girona, para abastecerlas a fin y efecto de poder llevar a cabo las tareas de asfaltado y conservación de las carreteras de la red de la Diputación de Girona que tienen encomendadas y le son propias, así como la asistencia a los municipios en el asfaltado superficial de los caminos.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not specified
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
649,600.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
324,800.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Probisa Productos Bituminosos, S. L. U.
Postiosoite:
Paikkakunta: Madrid
Postinumero:
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.