Publications Office of the EU
Ruotsi-Alingsås: Matkustajien erikoismaantiekuljetukset - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ruotsi-Alingsås: Matkustajien erikoismaantiekuljetukset

  • Julkaistu
    03/05/2018
  • Määräaika
    03/06/2018
  • Sopimus tehty
    04/06/2018
  • Tarjousten avaaminen
    04/06/2018
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Alingsås kommun
Suorituspaikka
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Ostajan sijainti
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
60130000 Matkustajien erikoismaantiekuljetukset
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
14,400,000.00 SEK
Tarjouspyynnön viitenumero
2017.762 KS
Kuvaus

Skolskjuts för grundskola och gymnasium.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afixmfmlwd&GoTo=Tender
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
04/06/2018 00:00
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
14,400,000.00 SEK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Taxi Alingsås Aktiebolag
Postiosoite: Järnvägsallén
Paikkakunta: Alingsås
Postinumero: 441 30
Maa: SWE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.