Publications Office of the EU
Acquisition de sacs poubelle en matière plastique de type « vigipirate » pour collecteurs de déchets - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Acquisition de sacs poubelle en matière plastique de type « vigipirate » pour collecteurs de déchets

  • Sopimus tehty
    23/04/2025
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ville d'Antibes (06)
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
19640000 Polyeteenijätesäkit ja -pussit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
210,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Acquisition (fourniture et livraison) de sacs poubelle en matière plastique de type « vigipirate » pour collecteurs de déchets

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Ei saatavilla
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Performances en matière de protection de l’environnement
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
210,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: LA CASALINDA FRANCE
Postiosoite:
Paikkakunta: AIX EN PROVENCE
Postinumero: 13290
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.