Publications Office of the EU
Espanja-Torrejón de Ardoz: Varastointipalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Espanja-Torrejón de Ardoz: Varastointipalvelut

  • Julkaistu
    13/03/2013
  • Määräaika
    22/04/2013
  • Sopimus tehty
    24/05/2013
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Suorituspaikka
NUTS code: ES España
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
63120000 Varastointipalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
485,166.94 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
255,723.53 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
4220013000100
Kuvaus

Servicios de Apoyo a la Gestión Logística del Cloin.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Sección Contratación Sea 22
Postiosoite: ctra. Nacional II Kilómetro 22,800
Paikkakunta: Torrejón
Postinumero: 28850
Maa: ESP
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not specified
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
485,166.94 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
255,723.53 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Servicios Logísticos Integrados SLI, S.A.
Postiosoite:
Paikkakunta:
Postinumero:
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.