Publications Office of the EU
Espanja-Alcalá de Henares: Immunosupressiiviset lääkeaineet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Alcalá de Henares: Immunosupressiiviset lääkeaineet

  • Sopimus tehty
    30/06/2022
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Hospital Universitario Príncipe de Asturias
Suorituspaikka
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Ostajan sijainti
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33652300 Immunosupressiiviset lääkeaineet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
387,191.68
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
241,994.80 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
PNSP HUPA 61/21
Kuvaus

Suministro de Medicamentos Taltz pluma 80 mg para el Hospital Universitario Príncipe de Asturias

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
387,191.68
Sopimuksen lopullinen arvo
241,994.80 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: LILLY, S.A.
Postiosoite: Avenida de la Industria, 30
Paikkakunta: Alcobendas (Madrid)
Postinumero: 28108
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.