Publications Office of the EU
Ranska-Nizza: Urheilutapahtumien mainostuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Nizza: Urheilutapahtumien mainostuspalvelut

  • Sopimus tehty
    06/09/2022
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Département des Alpes-Maritimes
Suorituspaikka
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Ostajan sijainti
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
92621000 Urheilutapahtumien mainostuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
256,822.45 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Prestations de communication divers Clubs sportifs saison 2022 2023

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
256,822.45 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: NICE VOLLEY-BALL
Postiosoite:
Paikkakunta: NICE
Postinumero:
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.