Publications Office of the EU
Kattava sähköntoimitus sekä Milicki Centrum Medyczne Sp. z o.o.:n laitoksiin toimitettavan sähkön jakelupalvelu rakenneuudistuksen kohteena vuosina 2026 - II - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Kattava sähköntoimitus sekä Milicki Centrum Medyczne Sp. z o.o.:n laitoksiin toimitettavan sähkön jakelupalvelu rakenneuudistuksen kohteena vuosina 2026 - II

  • Julkaistu
    28/10/2025
  • Määräaika
    26/11/2025
  • Tarjousten avaaminen
    26/11/2025
  • Sopimus tehty
    26/02/2026
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Milickie Centrum Medyczne Sp. z o. o. w restrukturyzacji
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: PL518 Wrocławski
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
09310000 Sähkö
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,311,441.20 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
MCM/WSM/ZP29/2025
Kuvaus

kattava sähköntoimitus yhdessä Milicki Centrum Medyczny Sp. z o.o.:n laitoksiin rakenneuudistuksen yhteydessä toimitettavan sähkön jakelupalvelun kanssa - II . Yksityiskohtainen kuvaus sopimuksen kohteesta esitetään liitteissä 1 ja 2.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1202009
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1202009
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
26/11/2025 09:05
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: 100
Painotus (prosentteina, tarkka) : 100
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
1,311,441.20 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Tauron Sprzedaż sp. z o.o.
Postiosoite:
Paikkakunta: Kraków
Postinumero: 30-417
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.