Publications Office of the EU
Italia-San Miniato: Ateriantarjoilupalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Italia-San Miniato: Ateriantarjoilupalvelut

  • Julkaistu
    16/03/2016
  • Määräaika
    20/04/2016
  • Tarjousten avaaminen
    21/04/2016
  • Sopimus tehty
    15/06/2016
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Comune di San Miniato
Suorituspaikka
NUTS code: ITI17 Pisa
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
55320000 Ateriantarjoilupalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
709,059.34 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
647,116.65 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Affidamento del servizio di sporzionamento e servizi accessori nell'ambito della ristorazione scolastica per il periodo dal 1.9.2016 al 31.7.2018 — CIG 6620993843.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Comune di San Miniato — Trattandosi di gara telematica la relativa documentazione di gara è consultabile all'indirizzo https://start.e.toscana.it/rtrt/. Le eventuali richieste di chiarimento relative alla gara, dovranno essere formulate attraverso l'apposita sezione «chiarimenti», nell'area riservata alla gara, al medesimo indirizzo. Le offerte relative alla gara non dovranno pervenire all'indirizzo postale né alla PEC del Comune di San Miniato, ma dovranno essere formulate dagli operatori economici e ricevute esclusivamente per mezzo del Sistema Telematico di Acquisto Regionale della Toscana — Sezione Altri Enti Pubblici RTR — accessibile all'indirizzo internet https://start.e.toscana.it/rtrt/
Postiosoite: Vittime del Duomo 8
Paikkakunta: San Miniato
Maa: ITA
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
21/04/2016 15:00
Suorituspaikka
CPV-koodi

55320000 - Ateriantarjoilupalvelut

55520000 - Ateriapalvelut

55500000 - Ruokala- ja ateriapalvelut

Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
709,059.34 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
647,116.65 EUR
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.