Publications Office of the EU
Contratación del servicio de limpieza en la sede de Valencia de la Confederación Hidrográfica del Júcar, O.A. - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Contratación del servicio de limpieza en la sede de Valencia de la Confederación Hidrográfica del Júcar, O.A.

  • Julkaistu
    08/11/2024
  • Määräaika
    09/12/2024
  • Tarjousten avaaminen
    13/01/2025
  • Sopimus tehty
    07/03/2025
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Presidencia de la Confederación Hidrográfica del Júcar
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ES523 Valencia / València
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90910000 Siivous- ja puhdistuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
370,988.92 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
FP.SGR.001/2025
Kuvaus

Limpieza de la Sede de la Confederación Hidrográfica del Júcar, O.A. en Valencia, incluyendo servicios, pasillos, cristales, despachos, almacenes e instalaciones anexas que aparecen descritas en el Pliego de Prescripciones Técnicas.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
required
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
13/01/2025 09:00
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Criterio precio.
Painotus (prosentteina, tarkka) : 51
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Oferta técnica.
Painotus (prosentteina, tarkka) : 49
Arvioitu arvo
370,988.92 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: TECNICA AUXILIAR DE GESTION EMPRESARIAL, S.A.
Postiosoite:
Paikkakunta: MADRID
Postinumero: 28037
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.