-
Julkaistu10/12/2019
-
Määräaika13/01/2020
-
Tarjousten avaaminen13/01/2020
-
Sopimus tehty11/02/2020
-
Tänään31/08/2026
Näytönluku
- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä
Liettua-Vilna: Ohjelmointi ja siihen liittyvät neuvontapalvelut
Įsigyjama ŽAIS palaikymo bei plėtros paslauga, apimanti programinės įrangos funkcionavimo užtikrinimą, atsirandančių programinės įrangos pokyčių realizavimą ir funkcionalumų modifikavimą, įdiegimą ir testavimą, atsižvelgiant į susijusių teisės aktų ir standartų pakeitimus, patobulinti jau esamus ir sukurti naujus mechanizmus siekiant užtikrinti sistemos naudojimo patogumą ir efektyvų ŽAIS duomenų tvarkymą bei ŽAIS naudotojų konsultavimą.
Virallinen nimi: Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos
Kansallinen rekisterinumero: 188704927
Postiosoite: Gedimino pr. 19
Paikkakunta: Vilnius
NUTS-koodi: LT
Postinumero: LT-01103
Maa: LTU
Yhteyshenkilö: Vitalija Jevaišaitė
Pääosoite: http://www.nzt.lt
Sähköisesti:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=489608&B=PPO
72200000 - Ohjelmointi ja siihen liittyvät neuvontapalvelut
37000000 - Soittimet, urheiluvälineet, pelit, lelut, käsityö- ja taidetarvikkeet ja -varusteet
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.