Publications Office of the EU
Tšekki-Pardubice: Rakennusten arkkitehtipalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšekki-Pardubice: Rakennusten arkkitehtipalvelut

  • Julkaistu
    08/12/2020
  • Määräaika
    02/02/2021
  • Sopimus tehty
    24/05/2021
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Pardubický kraj
Suorituspaikka
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Ostajan sijainti
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71221000 Rakennusten arkkitehtipalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,467,200.00 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,043,000.00 CZK
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Předmětem zakázky je zpracování projektu pro stavbu „Zámek Pardubice - vybudování návštěvnického centra a stálých expozic“ ve stupních dokumentace pro stavební povolení a dokumentace pro zadání/provádění stavby. Dále je předmětem zakázky zpracování projektu vnitřního vybavení stavby vč. vybavení expozice. Součástí předmětu zakázky je i výkon autorského dozoru projektanta po dobu provádění stavby. Součástí plnění je i zajištění potřených průzkumných prací a inženýrská činnost.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Pardubický kraj
Kansallinen rekisterinumero: 70892822
Postiosoite: Komenského náměstí 125
Paikkakunta: Pardubice
NUTS-koodi: CZ053
Postinumero: 532 11
Maa: CZE
Yhteyshenkilö: Ing. Kateřina Drahovzalová
Pääosoite: http://www.pardubickykraj.cz/
Sähköisesti:
https://zakazky.pardubickykraj.cz/vz00002852
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
4,467,200.00 CZK
Sopimuksen lopullinen arvo
3,043,000.00 CZK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Masák & Partner, s.r.o.
Postiosoite: Rooseveltova 575/39
Paikkakunta: Praha
Postinumero: 160 00
Maa: CZE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.