Publications Office of the EU
UK-Belfast: Talojen rakennustyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Belfast: Talojen rakennustyöt

  • Julkaistu
    07/11/2012
  • Määräaika
    04/12/2012
  • Sopimus tehty
    29/03/2013
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ulidia Housing Association
Suorituspaikka
NUTS code: UKN Northern Ireland
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45211300 Talojen rakennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
750,000.00 GBP
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
969,000.00 GBP
Tarjouspyynnön viitenumero
Botanic Apartments Belfast
Kuvaus

Contract Duration 52 weeks;
Estimated Contract Value 750 000 GBP;
Site Brownfield;
Build type New Build;
Housing Mix 9 x 3 person 2 bedroom apartments;
3 x 2 person 1 bedroom apartments;
CFSH/Building Regs Building Regulations (Northern Ireland) 2012;
Secured by design Yes;
Lifetime Homes Yes.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
750,000.00 GBP
Sopimuksen lopullinen arvo
969,000.00 GBP
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: McGurran Construction
Postiosoite: Main Street
Paikkakunta: Derrygonnelly
Postinumero: BT93 6HZ
Maa: GBR
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.