Publications Office of the EU
Portugali-Lissabon: Erikoislääkäripalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugali-Lissabon: Erikoislääkäripalvelut

  • Sopimus tehty
    13/04/2022
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Centro Hospitalar Universitário de Lisboa Norte, EPE
Suorituspaikka
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Ostajan sijainti
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
85121200 Erikoislääkäripalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,778.64 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

REGULARIZAÇÃO DE MCDT'S NA ÁREA DE UROLOGIA - LITOTRÍCIA RELATIVOS A TERMOS DE RESPONSABILIDADE EMITIDOS PELO GGTR

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
1,778.64 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: CENTRO HOSPITALAR LISBOA OCIDENTAL, EPE
Postiosoite:
Paikkakunta: LISBOA
Postinumero:
Maa: PRT
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.