Publications Office of the EU
Tekninen suunnittelu Anlgr. 1,2,3,7,8 Rakennusten kunnossapidon fysiikan rakennus, Freie Universität Berlin, Arnimallee 14 - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Tekninen suunnittelu Anlgr. 1,2,3,7,8 Rakennusten kunnossapidon fysiikan rakennus, Freie Universität Berlin, Arnimallee 14

  • Julkaistu
    20/03/2024
  • Määräaika
    23/04/2024
  • Sopimus tehty
    02/09/2024
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Freie Universität Berlin
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DE300 Berlin
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71300000 Insinööripalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,900,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2023-F-0070
Kuvaus

Berliinin Freie Universität -yliopiston Arnimallee 14 -rakennuksen rakennusten kunnossapitoon liittyvät tekniset laitteet (HOAI:n 55 §). Etsimme insinööritoimistoa, joka tarjoaa suunnittelupalveluja erilaajuisille toimenpiteille 10-20 vuoden ajan eri aikavälein.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.meinauftrag.rib.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.meinauftrag.rib.de
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Projektorganisation - siehe Aufforderung zur Angebotsabgabe
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
2,900,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Ingenieurbüro für TGA
Postiosoite:
Paikkakunta: Berlin
Postinumero: 14109
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.