Publications Office of the EU
SI-Preddvor: Erilaiset korjaus- ja huoltopalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

SI-Preddvor: Erilaiset korjaus- ja huoltopalvelut

  • Julkaistu
    08/06/2011
  • Määräaika
    13/07/2011
  • Tarjousten avaaminen
    13/07/2011
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: SI0 Slovenija
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
50800000 Erilaiset korjaus- ja huoltopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
320,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Predmet javnega razpisa za oddajo javnega naročila po odprtem postopku za sklenitev okvirnega sporazuma je letno in zimsko vzdrževanje lokalnih cest brez pluženja in posipanja na območju občine Preddvor. Naročnik oddaja javno naročilo za predviden čas 48 mesecev (4 leta) od sklenitve okvirnega sporazuma.
Javno naročilo je razdeljeno v sklope. Sklop A vsebuje predvsem vzdrževanje asfaltnih cest, izdelovanje plomb, frezanje cest skupaj s potrebnim materialom za izvedbo del. Sklop B pa zajema čiščenje in pometanje cest, praznjenje košev in pobiranje smeti ob cestah, grediranje in nasipanje makadamskih cest, nasipanje bankin, nabava in vzdrževanje prometne signalizacije, vzdrževanje jaškov, košnja trave ob cesti in na javnih površinah, čiščenje jarkov in muld in izvedba manjših vzdrževalnih del na cestah in pripadajočih objektih ipd. Ponudniki lahko oddajo ponudbo za celotno javno naročilo ali za posamezni sklop. Variantne ponudbe niso dopustne in jih naročnik v primeru prejema ne bo upošteval.
Vzorec okvirnega sporazuma je sestavni del te razpisne dokumentacije. Naročnik bo z izbranim ponudnikom sklenil okvirni sporazum na način, da ne bo več odpiral konkurence med ponudniki. Ponudbena dokumentacija mora biti pripravljena v skladu z določili te razpisne dokumentacije. Ocenjena vrednost javnega naročila, za celotno obdobje oddaje naročila (48 mesecev), znaša skupaj 320 000 EUR brez davka na dodano vrednost.
V obdobju za katerega naročnik oddaja javno naročilo, bo naročnik predvidoma potreboval storitve, ki so navedene v ponudbenem predračunu (Obrazec 1b) za letno in zimsko vzdrževanje občinskih cest in opisane v zadnji prilogi razpisne dokumentacije: Opis predmeta javnega naročila in zahteve naročnika.
Ocenjena vrednost javnega naročila predstavlja okviren strošek letnega in zimskega vzdrževanja cest za občino in je izračunan glede na sedanje letne potrebe naročnika in preračunan za celotno obdobje oddaje naročila. V času izvajanja naročila se ocenjena vrednost storitve za vzdrževanje cest lahko spremeni, glede na dejanske potrebe naročnika, kar je odvisno predvsem od vremenskih pogojev, ki pogojujejo potrebo po zimskem vzdrževanju.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for one or more lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
13/07/2011 13:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.