Publications Office of the EU
Yleinen kunnostus Albert-Schweitzer-Realschule ja Pestalozzi Förderschule - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Yleinen kunnostus Albert-Schweitzer-Realschule ja Pestalozzi Förderschule

  • Julkaistu
    20/06/2025
  • Sopimus tehty
    14/07/2025
  • Määräaika
    05/08/2025
  • Tarjousten avaaminen
    05/08/2025
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Stadt Bruchsal, Stadtbauamt, Geschäftsstelle Zentrale Vergaben
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45214200 Koulurakennusten rakentamistyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
693,774.75 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Albert-Schweizer-Realschule-koulurakennuksen peruskorjauksen yhteydessä vaaditaan lasitustyöt, PFR-julkisivut (teräsprofiilijärjestelmä), ulko-ovet (teräsprofiilijärjestelmä) rakennusosissa BA1 - BA 3. BA 1 PFR-julkisivu noin 80 m2 PFR-julkisivu katoksella noin 89 m2 sivusisäänkäynti, ulko-ovielementti moniosainen n. 7 m2 ulkoseinä-/kattoverhous noin 12 m2 puhdas käynti noin 40 m2 BA 2 PFR-julkisivu noin 29 m2 ulko-ovielementti moniosainen n. 8 m2 ulkoseinä-/kattoverhous noin 9 m2 BA 3 ulko-ovielementti moniosainen n. 7 m2 ulko-ovielementti moniosainen n. 8 m2 ulko-ovielementti 1-ulkoseinä-/kattoverhous noin 12 m2 Ulko-ovielementti moniosainen n. 7 m2 ulko-ovielementti moniosainen n. 8 m2 ulko-ovielementti 1-ovielementti 4 m2 ulkoseinä-/kattoverhous noin 12 m2 Ulkotyöt yhteensä toimenpide 07.05.2025 - 27.05.2030 Lasitustyöt, PFR-julkisivu, ulko-ovet (muutoksen kohteena) BA 1: 04.02.2026 - 17.03.2026 Muut rakennusvaiheet, kaikki kaupat suoritettu ja hyväksytty BA 2: 20.11.2026–16.6.2028 BA 3: 29.05.2028 - 16.11.2029 Ei löysä allokaatio!

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.subreport.de/E36867744
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.subreport.de/E22833613
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
05/08/2025 10:15
Myöntämisperuste
Kriteeri: Gewichtung Zuschlagskriterien: 100 % Preis
Tyyppi: price
Kuvaus: 100 % Preis
Painotus (prosentteina, tarkka) : 100
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
693,774.75 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Datenservice Öffentlicher Einkauf (in Verantwortung des Beschaffungsamts des BMI)
Postiosoite:
Paikkakunta: Bonn
Postinumero: 53119
Maa:
Virallinen nimi: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Kaperich
Postinumero: 56767
Maa:
Virallinen nimi: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Kaperich
Postinumero: 56767
Maa:
Virallinen nimi: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Kaperich
Postinumero: 56767
Maa:
Virallinen nimi: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Kaperich
Postinumero: 56767
Maa:
Virallinen nimi: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Kaperich
Postinumero: 56767
Maa:
Virallinen nimi: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Kaperich
Postinumero: 56767
Maa:
Virallinen nimi: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Kaperich
Postinumero: 56767
Maa:
Virallinen nimi: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Kaperich
Postinumero: 56767
Maa:
Virallinen nimi: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Kaperich
Postinumero: 56767
Maa:
Virallinen nimi: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Kaperich
Postinumero: 56767
Maa:
Virallinen nimi: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Kaperich
Postinumero: 56767
Maa:
Virallinen nimi: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Kaperich
Postinumero: 56767
Maa:
Virallinen nimi: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Kaperich
Postinumero: 56767
Maa:
Virallinen nimi: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Kaperich
Postinumero: 56767
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.