Publications Office of the EU
Puola-Krakova: Paino- ja toimituspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Krakova: Paino- ja toimituspalvelut

  • Julkaistu
    22/12/2020
  • Määräaika
    22/01/2021
  • Tarjousten avaaminen
    22/01/2021
  • Sopimus tehty
    08/03/2021
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Województwo Małopolskie
Suorituspaikka
NUTS code: PL21 Małopolskie
Ostajan sijainti
NUTS code: PL21 Małopolskie
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79823000 Paino- ja toimituspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
13,531.42 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
12,850.00 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
ZR-VII.272.1.2020
Kuvaus

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania graficznego, składu, druku i dostawy publikacji „Zasoby krajobrazowe Małopolski”.
Zamówienie obejmuje:
1) wykonanie opracowania graficznego publikacji (okładki oraz wnętrza/środka) zawierającej max. 50 % stron części tekstowej i min. 50 % stron materiału ilustracyjnego (tabele, wykresy, mapy, rysunki, zdjęcia),
2) wykonanie korekty i składu publikacji,
3) druk publikacji,
4) dostawa publikacji do siedziby Zamawiającego.
2. Nakład: 1500 egzemplarzy, liczba stron: 100 stron materiału źródłowego (+/- 20 %).
3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 3 do siwz oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowiącym załącznik nr 4 do siwz.
4. Oznaczenie wg CPV: 79823000-9 Usługi drukowania i dostawy.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
22/01/2021 14:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
13,531.42 PLN
Sopimuksen lopullinen arvo
12,850.00 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Polska Press Sp. z o.o., ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa, Oddział w Krakowie
Postiosoite: ul. Zabłocie 43A
Paikkakunta: Kraków
Postinumero: 30-701
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.