Publications Office of the EU
V06XX Enteral-ravitsemusanturi pumppulainalla - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

V06XX Enteral-ravitsemusanturi pumppulainalla

  • Julkaistu
    15/05/2025
  • Määräaika
    16/06/2025
  • Sopimus tehty
    05/09/2025
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
8,262,365.98 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,884,644.00 CZK
Tarjouspyynnön viitenumero
43/2025
Kuvaus

Hankintasopimuksen kohteena ovat enteraalisten koetinravinteiden ja kertakäyttöisten enteraalisten sarjojen jatkuva toimittaminen, 82 pumpun maksuton lainaus (mahdollisesti jopa 10 pumpun korotus) ja pumppujen maksuton huolto (turvallisuustekniset tarkastukset ja korjaukset) neljän vuoden ajan.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilfnusa
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilfnusa
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
CPV-koodi

33600000 - Farmaseuttiset tuotteet

33140000 - Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet

33690000 - Muut lääkkeet

33100000 - Lääketieteelliset laitteet

Myöntämisperuste
nejnižší celková nabídková cena v Kč bez DPH za celý předmět plnění veřejné zakázky
Arvioitu arvo
8,262,365.98 CZK
Sopimuksen lopullinen arvo
4,884,644.00 CZK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Fresenius Kabi s.r.o.
Postiosoite:
Paikkakunta: Praha - Nusle
Postinumero: 14000
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.