Publications Office of the EU
Proc. 07/CPI.24.2442 - Aquisição de mesa telecomandada digital direta, para sala de Raio X - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Proc. 07/CPI.24.2442 - Aquisição de mesa telecomandada digital direta, para sala de Raio X

  • Julkaistu
    31/01/2025
  • Määräaika
    03/03/2025
  • Tarjousten avaaminen
    03/03/2025
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Unidade de Saúde Local do Tâmega e Sousa, E.P.E
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: PT11C Tâmega e Sousa
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33111100 Röntgenkuvauspöytä
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
235,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Proc. 07/CPI.24.2442 - Aquisição de mesa telecomandada digital direta, para sala de Raio X

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://community.vortal.biz,
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://community.vortal.biz,
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
03/03/2025 18:15
Myöntämisperuste
Preço
Arvioitu arvo
235,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.