Publications Office of the EU
Espanja-Melilla: Sosiaalityö - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Melilla: Sosiaalityö

  • Julkaistu
    15/05/2019
  • Määräaika
    11/06/2019
  • Sopimus tehty
    07/11/2019
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Consejería de Hacienda de la Ciudad Autónoma de Melilla
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ES640 Melilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
85310000 Sosiaalityö
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,483,007.68 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,772,755.81 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
33/2019/CMA
Kuvaus

Gestión y dinamización de los Centros de Atención Socioeducativa de la CAM.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Consejería de Hacienda de la Ciudad Autónoma de Melilla
Kansallinen rekisterinumero: S7900010E
Postiosoite: Plaza España, 1
Paikkakunta: Melilla
NUTS-koodi: ES640
Postinumero: 52001
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: Consejería de Hacienda de la Ciudad Autónoma de Melilla
Pääosoite: http://www.melilla.es
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Not applicable
Arvioitu arvo
4,483,007.68 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
3,772,755.81 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Clece, S. A.
Postiosoite:
Paikkakunta: Melilla
Postinumero:
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.