Publications Office of the EU
Fornitura di un sistema di biglietteria automatizzata presso il Bioparco di Roma e realizzazione di una piattaforma web per la vendita on line - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fornitura di un sistema di biglietteria automatizzata presso il Bioparco di Roma e realizzazione di una piattaforma web per la vendita on line

  • Julkaistu
    18/03/2024
  • Määräaika
    08/05/2024
  • Tarjousten avaaminen
    09/05/2024
  • Sopimus tehty
    16/04/2026
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Fondazione Bioparco di Roma
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ITI43 Roma
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72500000 Tietokonepalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
481,950.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
157,289.55 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
43
Kuvaus

Fornitura di un sistema di biglietteria automatizzata presso il Bioparco di Roma e realizzazione di una piattaforma web per la vendita on line

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://bioparco.acquistitelematici.it/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://bioparco.acquistitelematici.it/
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
09/05/2024 11:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Offerta economicamente più vantaggiosa
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Offerta economicamente più vantaggiosa
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
481,950.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
157,289.55 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Vivaticket Spa
Postiosoite:
Paikkakunta: Bologna
Postinumero: 40138
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.