Publications Office of the EU
Avoin menettely l’ koulukuljetuspalvelun valtuuttaminen Grantorton kunnan puolesta (PD) - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Avoin menettely l’ koulukuljetuspalvelun valtuuttaminen Grantorton kunnan puolesta (PD)

  • Julkaistu
    15/07/2025
  • Määräaika
    11/08/2025
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Federazione dei Comuni del Camposampierese
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ITH36 Padova
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
60100000 Tieliikennepalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
293,667.26 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
7f087ae3-e723-4cb6-8109-7791e085f140@143-G-1814
Kuvaus

ks. tarjouseritelmä

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://fcc.tuttogare.it/gare/dettaglio.php?codice=1814
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://fcc.tuttogare.it/gare/dettaglio.php?codice=1814
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
CPV-koodi
Myöntämisperuste
Ei saatavilla
Arvioitu arvo
293,667.26 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.