Publications Office of the EU
kylttien valmistus ja toteutus New York Vendée Les Sables d’Olonne 2024:n ja Vendée Globe 2024–2025:n kylissä sekä Vendée Globe 2024–2025 -palkinnon myöntäminen. - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

kylttien valmistus ja toteutus New York Vendée Les Sables d’Olonne 2024:n ja Vendée Globe 2024–2025:n kylissä sekä Vendée Globe 2024–2025 -palkinnon myöntäminen.

  • Julkaistu
    18/03/2024
  • Määräaika
    17/04/2024
  • Tarjousten avaaminen
    18/04/2024
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
SAEM VENDEE - Vendée Globe
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: FRG05 Vendée
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34928471 Merkintätarvikkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
250,000.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
032024ST
Kuvaus

kylttien valmistus ja toteutus New York Vendée Les Sables d’Olonne 2024:n ja Vendée Globe 2024–2025:n kylissä sekä Vendée Globe 2024–2025 -palkinnon myöntäminen.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.marches-securises.fr
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.marches-securises.fr
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
18/04/2024 12:00
Suorituspaikka
CPV-koodi

34928471 - Merkintätarvikkeet

98390000 - Muut palvelut

98000000 - Muut yhteisöön liittyvät, yhteiskunnalliset ja henkilökohtaiset palvelut

98300000 - Sekalaiset palvelut

Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.