Publications Office of the EU
Trockenbauarbeiten - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Trockenbauarbeiten

  • Julkaistu
    18/07/2025
  • Määräaika
    26/08/2025
  • Tarjousten avaaminen
    26/08/2025
  • Sopimus tehty
    07/10/2025
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Stadt Göttingen
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DE91C Göttingen
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45300000 Rakennusten asennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
520,391.05 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
121_2025
Kuvaus

Neubau KITA Ernst-Fahlbusch-Straße 24, 37077 Göttingen wesentliche Ausführungsarbeiten: #- GK-Wandbekleidung der tragenden Außen- und Innenwände ca. 205 m² ##- Herstellung von: #- ca. 780 m² nicht tragender innerer Trockenbau-Trennwände (D 125mm), #- ca. 460 m² Vorsatzschalen (D 100mm) #- ca. 320 m² Vorsatzschalen (D 75mm) #- Montage von 170 m² GK-Abhangdecken (einschl. Dachschrägen und freitragenden Abhangdecken) und #- ca. 1.140 m² Akustik-Abhangdecken (einschl. Dachschrägen und freitragenden Abhangdecken) #- Herstellung von Wand- und Deckenöffnungen, Aussparungen, Wand- und Deckenanschlüsse #- Lieferung und Montage von Einbauteilen wie Revisionsklappen u. ä.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.meinauftrag.rib.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.meinauftrag.rib.de
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
26/08/2025 10:15
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: cost
Kuvaus: Angebotspreis der Hauptleistung
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
520,391.05 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Maler Kresin GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Fuldatal
Postinumero: 34233
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.