Publications Office of the EU
NO-Oslo: Asuntojen, rakennusten ja ikkunoiden puhdistuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

NO-Oslo: Asuntojen, rakennusten ja ikkunoiden puhdistuspalvelut

  • Julkaistu
    12/05/2011
  • Määräaika
    06/06/2011
  • Sopimus tehty
    27/09/2012
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90911000 Asuntojen, rakennusten ja ikkunoiden puhdistuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
5,600,000.00 NOK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
Saksnr. 11/00236
Kuvaus

Daily and periodical cleaning service for The Norwegian Immigration Appeals Board (UNE), henceforth referred to as the Awarding Authority. The Awarding Authority’s premises in Oslo City are spread over 6 floors and amount to 13 000 m². The activity is a governmental office company and the premises mainly comprise of individual offices, meeting rooms, canteen, sanitary room and various storages. The agreement period is expected to be 4 years with option for 1 year prolongation. The estimated contract value is between 2 500 000 – 5 000 000 NOK dependent on any options. It may be relevant to expand the agreement to include canteen services, fruit delivery as well as flower rental with maintenance agreement.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
5,600,000.00 NOK
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Asc Østlandske Rengjøring As
Postiosoite: Box 104
Paikkakunta: Strømmen
Postinumero: 2011
Maa: NOR
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.