-
Julkaistu31/05/2014
-
Määräaika15/07/2014
-
Tarjousten avaaminen15/07/2014
-
Sopimus tehty12/09/2014
-
Tänään03/09/2026
Näytönluku
- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä
Saksa-Friedberg (Hessen): Sähköasennustyöt
BM.Nr.: A.0421.080304 – Auftrags Nr.: 5000121040.
Referenz Nr.: A0421-2014-0968.
33100000 - Lääketieteelliset laitteet
Postiosoite: Raniser Straße 26
Paikkakunta: Pößneck
Postinumero: 07381
Maa: DEU
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.