Publications Office of the EU
Espanja-Barcelona: Solumittauslaitteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Barcelona: Solumittauslaitteet

  • Julkaistu
    17/11/2023
  • Määräaika
    14/12/2023
  • Tarjousten avaaminen
    20/12/2023
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Universitat de Barcelona - Oficina de Contratación Administrativa
Suorituspaikka
NUTS code: ES511 Barcelona
Ostajan sijainti
NUTS code: ES511 Barcelona
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
38434510 Solumittauslaitteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
595,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
2022/41
Kuvaus

Suministro, instalación y puesta en funcionamiento de un equipamiento de separación celular por citometría de espectro completo, con una configuración que se detalla en los pliegos técnicos (SPECTRACIT).
Este equipamiento se instalará en los Centros Científicos y Tecnológicos (CCiTUB).
Forma parte también del objeto del contrato un curso de formación práctica completa para el personal designado por la Univesitat de Barcelona, que se llevará a cabo en las instalaciones de los CCiTUB, y en el lugar de instalación del equipamiento, según se establece en la clàusula 7 del pliego de prescripciones técnicas.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Universitat de Barcelona - Oficina de Contratación Administrativa
Kansallinen rekisterinumero: Q08180001J
Postiosoite: Gran Via de les Corts Catalanes, 585
Paikkakunta: Barcelona
NUTS-koodi: ES511
Postinumero: 08007
Maa: ESP
Pääosoite: https://contractaciopublica.gencat.cat/perfil/UB
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
20/12/2023 09:30
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
595,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.