Publications Office of the EU
Tšekki-Metylovice: Insinööritaitoa ja rakentamista koskevat neuvontapalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Tšekki-Metylovice: Insinööritaitoa ja rakentamista koskevat neuvontapalvelut

  • Julkaistu
    29/11/2023
  • Määräaika
    09/01/2024
  • Tarjousten avaaminen
    09/01/2024
  • Sopimus tehty
    23/05/2024
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Odborný léčebný ústav Metylovice-Moravskoslezské sanatorium, příspěvková organizace
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71310000 Insinööritaitoa ja rakentamista koskevat neuvontapalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
8,900,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,700,000.00 CZK
Tarjouspyynnön viitenumero
N006/23/V00033863
Kuvaus

TDS-palvelujen (rakentajan tekninen valvonta), työsuojelukoordinaattorin ja muun erityisesti suunnittelu-, konsultointi- ja organisointitoiminnan tarjoaminen sellaisten rakennustöiden valmistelun ja toteuttamisen yhteydessä, jotka koostuvat lääketieteellisen instituutin Metylovicen tilojen nykyaikaistamisesta ja laajentamisesta, siltä osin kuin suunnitteluryhmä ei enää tarjoa näitä toimintoja.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/odbornylecebnyustav
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
09/01/2024 10:05
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
8,900,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen arvo
4,700,000.00 CZK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: FLAGRO a.s.
Postiosoite:
Paikkakunta: Ostrava - Přívoz
Postinumero: 70200
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.