Publications Office of the EU
Polyeteenipussien toimittaminen puutarhajätteen ja tekstiilien valikoivaa keruuta varten Suomi - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Polyeteenipussien toimittaminen puutarhajätteen ja tekstiilien valikoivaa keruuta varten Suomi

  • Julkaistu
    16/10/2023
  • Määräaika
    30/10/2023
  • Sopimus tehty
    04/01/2024
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Limburg.net
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: BE224 Arr. Hasselt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
19640000 Polyeteenijätesäkit ja -pussit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
220,500.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
AK20_230913
Kuvaus

Sopimuksen kohteena on polyeteenipussien toimittaminen puutarhajätteen ja tekstiilien valikoivaan keräämiseen ovelta ovelle. Puutarhajätteellä tarkoitetaan leikatut ruohot, harkot, rikkakasvien leikkaus, kasvijäämät, kadonneet kukat, kaatuneet lehdet ja mäntyneulat sekä muut pienet puutarhajätteet. Tekstiilejä ovat muun muassa seuraavat: vaatteet, vuodevarusteet, keittiö- ja kylpyhuonetekstiilit, verhot, pöytävaatteet, lelukiinnittimet, hihnat, kilpailut, kengät jne.

Suomi

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/30e6ae28-15de-4c99-be6c-05cdaf9f76d4/general
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/30e6ae28-15de-4c99-be6c-05cdaf9f76d4/general
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Kriteeri: Prijs van de levering
Tyyppi: price
Kuvaus: 1. Prijs van de levering
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: 2. Kwaliteit
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
220,500.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Katharina Knops
Postiosoite:
Paikkakunta: Mönchengladbach
Postinumero: 41179
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.