-
Julkaistu13/02/2025
-
Määräaika10/04/2025
-
Tarjousten avaaminen10/04/2025
-
Sopimus tehty14/05/2025
-
Tänään01/09/2026
Näytönluku
Verkeers(regel)technische ondersteuning
Betreft de aanbesteding van verkeers(regel)technische ondersteuning van het team Mobiliteit, afdeling Ruimte van de gemeente Maastricht met kenmerk TI-2025-0962.
https://s2c.mercell.com/today/134823
https://s2c.mercell.com/today/134823
71000000 - Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut
71311000 - Maa-, tie- ja vesirakentamista koskevat konsulttipalvelut
71311300 - Infrastruktuuria koskevat konsulttipalvelut
71310000 - Insinööritaitoa ja rakentamista koskevat neuvontapalvelut
79620000 - Henkilöstön hankintapalvelut tilapäistyöntekijät mukaan luettuna
Tyyppi: quality
Kuvaus: Zie aanbestedingsleidraad TI-2025-0962
Painotus (prosentteina, tarkka) : 30
Kriteeri: Curricula Vitae
Tyyppi: quality
Kuvaus: Zie aanbestedingsleidraad TI-2025-0962
Painotus (prosentteina, tarkka) : 40
Kriteeri: Laagste Prijs
Tyyppi: price
Kuvaus: Zie aanbestedingsleidraad TI-2025-0962
Painotus (prosentteina, tarkka) : 30
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.