Publications Office of the EU
Puola-Varsova: Insinöörialan suunnittelupalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Puola-Varsova: Insinöörialan suunnittelupalvelut

  • Julkaistu
    06/06/2015
  • Määräaika
    14/07/2015
  • Tarjousten avaaminen
    14/07/2015
  • Sopimus tehty
    14/09/2015
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Miasto Stołeczne Warszawa – Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
815,490.00 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
ZP/14/PN/12/15
Kuvaus

Opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego oraz uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla zadania pn. Budowa ul. Ciszewskiego na odcinku ul. Kiedacza – al. Rzeczypospolitej, na który składają się m.in.:
1. prace przygotowawcze;
2. koncepcja programowa;
3. uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach wraz z wykonaniem wszystkich niezbędnych opracowań w celu jej uzyskania;
4. uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej wraz z wykonaniem wszystkich niezbędnych opracowań w celu jej uzyskania;
5. opracowanie projektu budowlanego;
6. opracowanie projektu wykonawczego;
7. opracowanie przedmiarów robót;
8. wykonanie kosztorysu inwestorskiego;
9. pełnienie nadzoru autorskiego.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Miasto Stołeczne Warszawa – Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych
Postiosoite: ul. Sokratesa 15
Paikkakunta: Warszawa
Postinumero: 01-909
Maa: POL
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
14/07/2015 11:00
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
815,490.00 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Schuessler – Plan Inżynierzy Sp. z o.o.
Postiosoite: ul. Grzybowska 12/14
Paikkakunta: Warszawa
Postinumero: 00-132
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.