-
Julkaistu04/11/2022
-
Määräaika01/12/2022
-
Tarjousten avaaminen01/12/2022
-
Sopimus tehty16/01/2023
-
Tänään31/08/2026
Näytönluku
Puola-Sieradz: Laboratorioreagenssit
Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą aparatów
Virallinen nimi: Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu
Kansallinen rekisterinumero: 001129641
Postiosoite: Armii Krajowej 7
Paikkakunta: Sieradz
NUTS-koodi: PL714
Postinumero: 98-200
Maa: POL
Yhteyshenkilö: Agnieszka Nawrocka
Pääosoite: www.szpitalsieradz.pl
Sähköisesti:
https://e-propublico.pl
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.